Fasciální věda a její klinická aplikace: Prostorová medicína

21.03.2019

Komplexní a soudržný přístup ke tvorbě prostorových vzorů v lidském pohybu a držení těla se začíná objevovat na obzoru. Pokroky ve studii fascií, neurální plasticity a epigenetiky nám umožnují vytvářet teorie se značným přesahem, které spojují všechny ty, kdo pracují s pohybem, od osteopatů až k osobním trenérům. Trenéři, rehabilitační pracovníci, maséři a tělovýchovní specialisté se spojují k přijímání a rozvoji jednotícího konstruktu, který má za cíl pomoci našim rostoucím dětem naplnit požadavky elektronického prostředí 21. století.

Čtenáři tohoto časopisu (viz. zdroj) jsou pravděpodobně uživatelé Prostorové medicíny. Jak můžeme porozumět tomuto termínu a může znamenat nějaký rozdíl pro naši společnou budoucnost? Audemars Piguet Replica Watches

V rámci našeho běžného fyzikálního prostředí existují čtyři základní prvky: Prostor, Hmota, Čas a Energie. Ačkoli tyto prvky definují fyzikové, můžeme si zde říct, že energie pohybuje hmotou, aby se mohla posouvat prostorem v rámci času.

O každém z těchto elementů můžeme říct, že je základem pro vlastní typ medicíny, z čehož vyplývá Hmotná medicína, Energetická medicína, Temporální medicína a Prostorová medicína (Myers, 1998 (1999)).

Tento článek můžete dočíst ZDARMA jako registrovaný uživatel MOVELAB

Přihlaste se Registrovat